14.04.2024 - Bursa Özel Hastaneler Platformuna Hoş Geldiniz !

Pembe Mavi Hastanesi Doğum ve Muayene Ücretleri (Güncel)

Kadın hastalıkları alanında özellikle dikkat çeken ve adını her geçen gün daha fazla duyurmaya başlayan Pembe Mavi Hastanesi; gerek Bursalı ve gerekse de Bursa dışından gelen misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Pembe Mavi Hastanesi Doktorları ve Bölümleri ile ilgili sizleri bilgilendirdiğimiz üzere; hemen aşağıda Pembe Mavi Hastanesi Doğum ve Muayene Ücretleri ilgili bilgiler de paylaşılmıştır.

Pembe Mavi Hastanesi Doğum Ne Kadar Muayene Ücretleri Ne Kadar

Pembe Mavi Hastanesi Doğum Ücretleri

Pembe Mavi Hastanesinde doğum yapmak isteyen anne adayları için net bir fiyat listesi ya da doğum paketi fiyatları belirtmemiz bu aşamada mümkün olmayacaktır. Bunun sebebi ise, her kişiye uygulanabilecek doğum yönteminin farklılık arz etme ihtimali, bunun yanı sıra doğum sonrası yaşanabilecek tıbbi durumlardan ötürü daha fazla hastanede konaklanması gibi durumların doğum ücretine etki edecektir. Dolayısıyla Pembe Mavi Hastanesi doğum ücreti kişiden kişiye fark gösterecektir. Konuyla ilgili olarak hemen aşağıda yer alan iletişim bilgileri kanalıya durumunuzu tam olarak ilgili yetkililere belirtip, bu konuda bir fiyat araştırması yapmanız daha doğru olacaktır.

Pembe Mavi Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar

Doğum ücretleri gibi Pembe Mavi Hastanesi Muayene Ücretleri de aynı şekilde kişiden kişiye fark gösterebilecektir. Bunun sebebi; muayene olunan hekim, tedavi yöntemleri, tahliller, vs. gibi hususlardır. Net bir fiyat almak isteyenler yine aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim kanallarından herhangi birisi ile hastaneye ulaşıp bilgilenebilirler.

Pembe Mavi Hastanesi Randevu ve İletişim Bilgileri

Pembe Mavi Hastanesinden randevu almak ya da doğum fiyatları, muayene ücretleri gibi konularda bilgi almak için; 444 0 714 nolu telefonu arayabilirsiniz. Pembe Mavi Hastanesi diğer iletişim bilgileri aşağıda paylaşılmıştır.

Adres : Fethiye Mah. Ulu Cad. No:1 Nilüfer BURSA/TÜRKİYE

İlginizi Çekebilir :  Özel Bursa Medicana Hastanesi Bölümleri Ve İletişim Bilgileri

Telefon :444 0 714

Faks : 224 242 42 50

E Posta bilgi@pembemavi.com.tr

Sitemiz üzerinde diğer Bursa Özel Hastaneler ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ