14.04.2024 - Bursa Özel Hastaneler Platformuna Hoş Geldiniz !

Özel Grup Medika Tıp Merkezi Doktorları Muayene Ücretleri

Özel Grup Medika Tıp Merkezi, Kulak Burun Boğaz Merkezi olarak 1987 de Türkiye’nin alanında ilki olma özelliğiyle açılmış bir kurumdur. 1994 yılında Odyomed İşitme, Konuşma ve Ses Bozuklukları Merkez, 1996 yılında Bursa Nöroloji Merkezini, 2005 yılında Uyku Hastalıkları, 2007 yılında ise Kulak Burun Boğaz Cerrahi Müdahale birimlerini açarak kurulduğu yıldan itibaren bir çok ilke imza atmış ve sürekli kendini geliştiren bir hastane niteliğine sahip olmuştur. Temel amacı hastalarının tedavi edilmesinde her zaman güven duygusu ile tercih edilen bir kuruluş olmaktır. Bu yazımızda bu kurumun doktorlarını, iletişim bilgilerini ve muayene ücretleri hakkında bilgileri size sunmaktayız.

Özel Grup Medika Tıp Merkezi Doktorları Muayene Ücretleri

Özel Grup Medika Tıp Merkezi Bünyesinde Bulunan Doktorlar

Kulak-Burun-Boğaz

 • DR.ÖZLEM KAYA TURGUT
 • DR.CENGİZ MIHÇI
 • DR.FARUK ŞAHİN

Göz

 • DR.AHMET SARIÇOĞLU

Anestiyoloji ve Reanimasyon

 • OSMAN ERDEM GÜNAYDIN
 • DOÇ.DR.NESRİN TÜMER

Özel Grup Medika Tıp Merkezi İçinde Bulunan Branşlar

 • KULAK

Bu branşta bulunan alt dallar; Yüzücü Kulağı, Akut Orta Kulak İltihabı (Ani Başlayan Orta Kulak İltihabı), Kulak Kiri ve Yapılması Gerekenler, Tinnitus (Çınlama) Konusunda En Sık Rastlanan Sorular, Baş Dönmesi ve Araç Tutması, Dış Kulak Yolu Hastalıkları, Kronik Otitis Media (Müzmin Orta Kulak İltihabı), Kulak Tüpü (Ventilasyon Tüpü).

 • BURUN

Bu branşta bulunan alt dallar; Geniz Akıntısı, Alerji Nedir?, Burun Estetiği (Rinoplasti), Alerjik Burun Hastalığı, Sinüs – Ağrı, Basınç, Akıntı, Burun Kanaması, Tat ve Koku Alamak, Septum (Burun Orta Bölmesi) Septoplasti, Burun Tıkanıklığı.

 • BOĞAZ

Bu branşta bulunan alt dallar; Geniz Eti ve Bademcik, Ağız Yaraları, Boğaz Ağrısı, Özefajial Reflü, Horlama.

 • BAŞ-BOYUN

Bu branşta bulunan alt dallar; Yüz Felci, Tiroid Bezi Hastalıkları, Tükürük Bezleri, Baş – Boyun Kanseri, Çene Eklemi (Temporomandibuler) Hastalığı ve Tedavisi.

 • GÖZ
İlginizi Çekebilir :  Özel Mamer Tıp Merkezi Doktorları Muayene Ücretleri

Bu branşta bulunan alt dallar; Göz Alerjisi, Şaşılık (Gözlerde Kayma), Göz Nezlesi, Üveit, Glokom, Şeker Hastalığı ve Göz, Göz Tümörleri, Astigmatizma, Hipermetropi, Göz Yaşı Kanalı ve Kesesi Hastalıkları, Miyopi, Hipertansiyon ve Göz, Göz Kapağı Hastalıkları ve Pitozis, Gözün Saydam Tabakası ve Hastalıkları (Kornea Hastalıkları).

Özel Grup Medika Tıp Merkezi Muayene Ücretleri

Bu hastane bulunan tüm birimler için muayene ücretleri farklılık gösterir. Muayene ve tedavi ücretleri hakkında bilgiyi aşağıda belirttiğimiz ulaşım bilgilerinden arayarak öğrenebilirsiniz. Kurum anlaşmalı olduğu kurumlar; Göz alanında SGK ve kulak-burun-boğaz alanında SGK, İş Bankası, Koç Allianz sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Ak Sigorta, Mapfre Genel Yaşam Sigorta, Acıbadem Sigorta olarak sayabiliriz.

Özel Grup Medika Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Ahmet Yesevi Mah. Piknik Cd. Hasat Sk. Üründül Plaza No:2 Nilüfer Bursa

Telefon: 0 224 234 05 00

Fax: 0 224 236 46 95

E-posta: info@grupmedika.com

Bursa Özel Grup Medika Tıp Merkezi Yol Tarifi Harita

Sitemiz üzerinden Bursa Nilüfer Özel Hastaneler ile ilgili daha fazla alternatiflere de ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ