03.03.2024 - Bursa Özel Hastaneler Platformuna Hoş Geldiniz !

Hakkımızda

Bursa Özel Hastaneler com olarak; Bursa ‘daki özel hastane, özel göz hastanesi, özel diş hastaneleri ve merkezleri, özel tıp merkezleri, özel doktor muayenehaneleri, özel diyetisyenler, özel laboratuvarlar gibi özel sektör olarak Bursa ‘da hizmet veren tüm kişi ve kurumları tek çatı altında sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

Paylaştığımız kişi ve kurumların bilgilerini güncel olarak takip etmekle birlikte, yanlış ya da eski olduğunu düşündüğünüz bölümler ya da bunun dışında herhangi bir konu için bizlere İletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde Bursadaki özel hastane, doktor, diyetisyen, tıp merkezi, laboratuvar, göz hastanesi, diş hastanesi gibi kişi ve kurumlarla ilgili yorum yaparken nezaket çizgisinden ayrılmamanız gerektiğini bir kez daha sizlere buradana hatırlatmak istiyoruz.

Bunun yanı sıra; sitemiz üzerinden Türk Ceza Kanunu ‘nda suç (hakaret, tehdit, vs.) olarak belirtilen eylemleri içeren yorumlarınız onaylanmayacak, onaylansa bile bu konuda sorumluluk yorum yapana aittir.

www.bursaozelhastaneler.com adlı sitemizi ziyaret eden herkes bu hususları da kabul etmiş sayılacaktır.