14.04.2024 - Bursa Özel Hastaneler Platformuna Hoş Geldiniz !

Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi Doktorları Tüp Bebek Fiyatı

Bursa ilindeki özel tüp bebek merkezlerinden birisi olan Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi, bazı tıbbi sebeplerden ötürü anne baba olamayan kişilere hizmet vermektedir. Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi Doktorları, Uygulanan Tedaviler ve Tüp Bebek Fiyatı aşağıda paylaşılmıştır.

Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi Doktorları Tüp Bebek Fiyatı

Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi Doktoru Prof.Dr.Murat Arslan

Kadın Hastalıkları ve Doğum İnfertilite ve Tüp Bebek Uzmanı olan Prof. Dr. Murat Arslan; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) mezunu olup, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almış, 2001-2002 yılları arasında Süleyman Demirel Tıp Fakültesi ‘nde, 2002-2006 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmıştır. Bunun yanı sıra 2004 -2005 yılları arasında ABD ‘de ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine’da çalışmış ve tüp bebek alanında eğitim görmüştür. Nisan 2006 – Ekim 2006 tarihleri arasında Bursa Acibadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi kurucu direktörlüğü yapmış, Kasım 2006 – Ekim 2009 tarihleri arasında da Bursa Medikal Park Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde görev yapmıştır. yaptı. Ekim 2009 dan ise kendi Muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir. Eylül 2008 – Mayıs 2013 tarihleri arasında ise; Özel Bursa Pembe Mavi Tüp Bebek Merkezi ‘nde tüp bebek tedavisi üzerine çalışmıştır.

Tedaviler

  • Gebelik (Normal ve riskli gebelik takibi, Gebelikte girişimsel Prosedürler (amniyosentez, Kordosentez, CVS,v.b.), Detaylı ve 4 boyutlu ultrasonografi, fetal anomalitaraması, NST (Non-stress test), Normal-Ağrısız Doğum, Sezaryan)
  • Kadın Hastalıkları (Jinekolojik muayene, Servikal sitoloji (smear testi) (rahim ağzı kanser tarama testi), Menopoz Takibi, Danışmanlık, Spiral (RIA), cilt altı implant uygulamaları v.b., Tüp ligasyonu (kordonların bağlanması))
  • Jinekolik Operasyonlar (Ayaktan Müdahaleler, Kürtaj (Yasal gebelik tahliyeleri), Genital estetik operasyonları, idrar kaçırmayla ilgili basit operasyonlar, Abse boşaltılmaları ve basit cerrahi müdahaleler, Rahim ağzı yaralarının dondurma ve yakılma işlemleri, Endoskopik (Kapalı) ameliyatlar, Diğer jinekolojik ameliyatlar, Jinekolojik onkoloji (kanser) ameliyatları)
  • İnferlite – Kısırlık Tedavisi ve Tüp bebek (Aşılama (Intrauterin Inseminasyon-IUI), Tüp Bebek (IVF-ICSI), Yardımcı Üreme Teknikleri Merkezi’nde Yapılan Uygulamalar, İnfertilite, İntrauterin İnseminasyon (Aşılama), Tüp Bebek, Mikroenjeksiyon, Laser Assisted Hatching (Destekli Yuvalama), Bastokist Transferi ( Beşinci Gün Transferi), İnvitro Maturasyon (Ogunlaşmamış Yumurta Kütürü), Embriyo Dondurma, Androloji, Semen Analizi, Cerrahi Sperm Arama, Genetik, Genetik Danışmanlık, Preimplantasyon Genetik Tanı (Embriyoda Genetik Analiz), Doğum Öncesi Tanı, Ailede Genetik Hastalık Araştırması, Obstetri / Perinatoloji, Rutin Gebelik Takibi, Riskli Gebelik Takibi, Detaylı Ultrasonografi, Korion Virüs Biopsisi, Mutifeta Redüksiyon, Endoskopi, Laparoskopi, Histeroskopi, Jinekoloji, Rutin Jinekoojik Muayene ve Cerrahi)
İlginizi Çekebilir :  Hayat Hastanesi Doktorları Muayene Ücretleri Ve İletişim

Jineplus Tüp Bebek Nerede Nasıl Gidilir İletişim Bilgileri

Adres : Evke Mediloft Plaza 1 Bağlarbaşı Mah. Birinci Sedir Sokak 15/2 Osmangazi – BURSA

Telefon : 0 224 249 88 38

Faks : 0 224 249 88 38

E Posta : info@jineplus.commuratarslanmd@gmail.com

Bursa Jineplus Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi Harita

Jineplus Tüp Bebek Fiyatları

Tüp bebek tedavisi özel bir tedavi yöntemi olmakla birlikte; uygulanacak tedavi yöntemleri de kişiye göre değişikenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple Jineplus tüp bebek fiyatları konusunda net bir bilgi verilememektedir. Kişi ile yapılacak ön görüşme sonrasında uygulanması muhtemel tedavi yöntemi ve süresi belirlenecek, buna göre bir fiyatlandırma yapılacaktır. Konuyla ilgili net bilgi için 0 224 249 88 39 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Tüp bebek tedavisinde devlet desteği ile ilgili bilgi almak için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ